Nieuwste d’Olle Grieze online

Onlangs verscheen het clubmagazine d’Olle Grieze in een nieuw jasje en daar zijn we best wel een beetje trots op. Het blad heeft een ware metamorfose ondergaan, is nu volledig in kleur en wordt uitgegeven door FC Groningen Media. Als het goed is, heeft elk lid van de Supportersvereniging het nieuwe blad de afgelopen weken in de bus gehad. Sinds vandaag is de nieuwste editie van d’Olle Grieze ook te downloaden op deze website, al haalt de online versie het natuurlijk niet helemaal bij de papieren versie.

De nieuwste editie van d’Olle Grieze kun je hier downloaden.

Heb jij de papieren editie van d’Olle Grieze onlangs toch niet ontvangen en ben je wel lid van de Supportersvereniging? Stuur dan even een mailtje met je gegevens naar onze secretaris via info@svfcgroningen.nl.