Uitnodiging sponsoravond Supportersvereniging

Op vrijdag 10 december 2010 organiseert de Supportersvereniging een speciale avond voor alle sponsoren van de Supportersvereniging. Het is dé kans om op informele wijze kennis te maken met de nieuwe sponsorcommissie en andere sponsoren. Namens FC Groningen zal algemeen directeur Hans Nijland een lezing verzorgen. Uiteraard krijgen alle sponsoren ook een persoonlijke uitnodiging voor deze avond.


Sponsoren zijn van harte welkom tussen 19.30 en 19.45 uur. De aanvang van de lezing is om 20.00 uur. Na afloop is er alle gelegenheid om, onder het genot van een borrel, met elkaar kennis te maken. Bent u sponsor van de Supportersvereniging? Dan stellen wij uw komst zeer op prijs. Graag ontvangen wij uw aanmelding via het aanmeldformulier op http://www.svfcgroningen.nl/sponsoren/sponsoravond.

Tot ziens op vrijdag 10 december!

De Sponsorcommissie,
Berry Douwes
Jaap ten Have