Sinterklaaswedstrijd

Weet jij nog niet wat voor surprise jij moet maken voor pakjesavond? Heeft de Sint een verrassing voor een echte FC Groningen-fan? Laat ons je FC Groningen gerelateerde surprise zien en win een leuke prijs! Stuur voor 7 december je foto(‘s) naar sinterklaasactie@svfcgroningen.nl. Onder de leukste inzendingen zullen we een kadobon verloten, die te besteden is in de Fanshop.

Wat moet je doen:

  • Maak een zo origineel mogelijk aan FC Groningen gerelateerde surprise.
  • Maak daar één of meerdere foto’s van en mail die naar sinterklaasactie@svfcgroningen.nl.
  • Wordt jouw foto tot één van de leukste uitgeroepen, dan win jij een kadobon, te besteden in de Fanshop.
  • Zorg er voor dat je inzending uiterlijk op 6 december 23:59 uur bij ons binnen is.

Bij deelname geef je de Supportersvereniging toestemming om je foto(‘s) op de website te publiceren.