Reminder: pokeravond op 29 september 2011

Op donderdagavond 29 september 2011 organiseert de Supportersvereniging voor haar leden een pokeravond. De avond begint om 20.30 uur en vindt plaats in café De Kachel in Groningen. Op de avond kunnen 30 gevorderde pokeraars deelnemen aan het pokertoernooi. Bovendien kunnen 20 beginners leren pokeren door middel van een speciale workshop. Op de avond zijn leuke prijzen te winnen, die beschikbaar zijn gesteld door FC Groningen en café De Kachel. Let op: eerder stond deze avond gepland op 22 september, maar in verband met het bekerduel tegen AZ is de pokeravond een week doorgeschoven.

Wil je deelnemen aan deze avond? Geef je dan op via marijke@svfcgroningen.nl en geef aan of je mee wilt doen aan het toernooi voor gevorderden of aan de workshop om het pokeren te leren.

Wanneer: 29 september 2011
Hoe laat? 20.30 uur
Waar: Café De Kachel, Schuitendiep 62, Groningen
Graag tot ziens op de pokeravond!