Uitslag verloting SV + opbrengst collecte voor GF

Afgelopen vrijdag werd na de thuiswedstrijd tegen De Graafschap in het Supportershome weer een loterij georganiseerd. Onderstaande lotnummers kwamen als winnaar uit de bus, achter de winnende nummers staat de bijbehorende prijs:

Lotnummer 320: FC Groningen-shirt;
Lotnummer 365: FC Groningen-broodrooster;
Lotnummer 363: FC Groningen-minidress.

Prijswinnaars gefeliciteerd! Wil jij de volgende keer ook kans maken op leuke prijzen, kom dan langs in het Supportershome en koop voor slechts twee euro een lot.

Inzameling fakkelactie
In het Home werd tevens gecollecteerd voor de fakkelactie van de Groningen Fanatics, voorafgaand aan de wedstrijd tegen De Graafschap. Om de actie mogelijk te maken moesten de Fanatics namelijk kosten maken voor bijvoorbeeld een vergunning. De opbrengst van de inzamelingsactie bedroeg uiteindelijk 165,06 euro.