Restaurant De Groene Kathedraal

Euroborg is veel meer dan alleen de thuishaven van FC Groningen. Het stadion beschikt tevens over een aantal buitengewoon sfeervolle horecaruimten. Perfect voor bijeenkomsten, presentaties, rondleiding, wijnproeverij, biertap cursus of kookworkshop. Daarnaast kunt u doordeweeks lunchen met uitzicht op het veld!

Euroborg is veel meer dan alleen de thuishaven van FC Groningen. Het stadion beschikt tevens over een aantal buitengewoon sfeervolle horecaruimten. Perfect voor bijeenkomsten, presentaties, rondleiding, wijnproeverij, biertap cursus of kookworkshop. Daarnaast kunt u doordeweeks lunchen met uitzicht op het veld!

Restaurant De Groene Kathedraal
Lunchrestaurant De Groene Kathedraal is het lunchrestaurant van FC Groningen met smakelijke lunchgerechten, goede bediening en uitzicht op de tribunes en het ‘heilige gras’ van FC Groningen.

U kunt hier elke werkdag terecht voor een snelle of juist zeer uitgebreide lunch. De keuken is geopend van 11:30 tot 14:00, het restaurant van 10:00 tot 16:00. Reserveren voor het lunchrestaurant is niet nodig, maar wel aan te raden.