Nieuwjaarsbijeenkomst op 23 januari 2011

In tegenstelling tot wat vermeld staat in de laatste editie van d’Olle Grieze, zal de nieuwjaarsbijeenkomst van de Supportersvereniging plaatsvinden op zondag 23 januari 2011, voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Vanaf 13.00 uur is iedereen van harte welkom om onder het genot van een hapje en een drankje te proosten op het nieuwe jaar en uiteraard een succesvolle tweede seizoenshelft van FC Groningen. De bijeenkomst kent een informeel karakter.


Eerder stond de nieuwjaarsbijeenkomst gepland na de jubileumwedstrijd FC Groningen – BV Veendam ter gelegenheid van 5 jaar Euroborg, een week eerder. FC Groningen heeft deze wedstrijd echter geannuleerd, waarop de Supportersvereniging besloten heeft de nieuwjaarsbijeenkomst een week door te schuiven.

Tot ziens op 23 januari, vanaf 13.00 uur, in het Supportershome!