Standaardvoorwaarden KNVB gewijzigd

Onlangs heeft FC Groningen de nieuwe, gewijzigde Standaardvoorwaarden van de KNVB ontvangen. De KNVB hanteert (indien mogelijk) bij het opleggen van landelijke stadionverboden deze Standaardvoorwaarden. De Standaardvoorwaarden zijn van toepassing bij koop/verkoop van seizoens- en/of toegangskaarten. Om effectief beleid te kunnen (blijven) waarborgen heeft de KNVB enkele wijzigen in de Standaardvoorwaarden doorgevoerd. De belangrijkste wijzigingen lees je hieronder.

– het toevoegen van artikel 8.10 (betreffende het overtreden van de ‘combiregeling’);
– het wijzigen van de artikelen 10.5, 10.6 en 10.7 (betreffende het overtreden van een stadionverbod op grond van de volmacht en het opleggen van een geldboete).

De gewijzigde Standaardvoorwaarden zijn niet van toepassing op personen die thans in het bezit zijn van een seizoenkaart voor het seizoen 2010/2011. Voor het resterende gedeelte van het seizoen gelden voor deze personen de ‘huidige’ Standaardvoorwaarden. De (gewijzigde) Standaardvoorwaarden kun je downloaden op de website van de KNVB.