Uitslag vakantiefotowedstrijd 2011

De stemmen zijn geteld, we hebben een winnaar! De afgelopen maand kon iedereen zijn of haar mooiste vakantiefoto met een FC Groningen-tintje insturen. Uit de ingezonden foto’s hebben de bezoekers van de website en onze Facebook pagina een winnaar gekozen.

En de winnaar is….

De winnende foto, goed voor een kadobon van de Fanshop t.w.v. 25 euro, is ingezonden door Marije Wesseling en kreeg maar liefst 23 stemmen.

De tweede prijs is voor de inzending van Bert Bos. Met 17 stemmen was zijn foto goed voor de kadobon t.w.v. 15 euro. De prijs voor de derde plaats, een kadobon t.w.v. 10 euro is voor de foto van Marcel Muller met 7 stemmen.

Marije, Bert en Marcel van harte gefeliciteerd. We nemen z.s.m. contact met jullie op om de gewonnen prijs in ontvangst te nemen.

De inzendingen zijn allemaal terug te vinden op onze Facebook pagina.