Mededelingen FC Groningen – FC Utrecht

Verloting
Gistermiddag werd na de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht in het Supportershome weer een loterij georganiseerd. Onderstaande lotnummers kwamen als winnaar uit de bus.

1e prijs, lotnummer 680: een gesigneerd thuisshirt van FC Groningen
2e prijs, lotnummer 665: een stand-up van Virgil van Dijk
3e prijs, lotnummer 672: een stand-up van Leandro Bacuna

Prijswinnaars gefeliciteerd! Prijzen zijn op vertoon van het winnende lot af te halen achter de bar. Wil jij de volgende keer ook kans maken op leuke FC Groningen-prijzen, kom dan langs in het Supportershome en koop één of meerdere loten voor slechts twee euro per stuk.

Geen warme snacks
Afgezien van de schalen met hapjes konden we gisteren helaas geen warme snacks serveren. Vanwege een tekort aan vrijwilligers ivm ziekte en een technisch probleem met de afvoer in het Supportershome waardoor we zuinig met het water moesten omgaan, hebben we besloten om voor een keertje geen warme snacks te bereiden. Onze excuses voor het eventuele ongemak.