Jubileum-editie G-voetbaltoernooi van FC Groningen

FC GroningenOp woensdag 9 oktober 2013 wordt voor de tiende keer het G-voetbaltoernooi van FC Groningen gehouden. In een samenwerking tussen FC Groningen in de Maatschappij, FNV Bouw, Menzis, de KNVB en het Alfa-college zal er door tien teams worden gestreden om de FNV-Bouw bokaal.

Het voetbalfeest vindt plaats op de velden van VV Glimmen op sportpark de Groenenberg. De opening van het toernooi is om 14.00 uur. Aansluitend vindt de loting plaats, waarbij wordt bepaald wie het begeleidingsteam zullen vormen bij de deelnemende ploegen. De wedstrijden beginnen vanaf 14.30 uur en de finale is gepland om 16.20 uur.

De deelnemende verenigingen bij jubileum-editie van het G-voetbaltoernooi zijn: HS’88, SJS, Drenthina, Veendam 1894, de Brug, Novo, Asser Boys, ONR, Kids United 1 en Kids United 2.

Elk team zal gecoacht en begeleid worden door twee spelers en/of trainers van de eerste selectie van FC Groningen.
Tevens zullen studenten van het Alfa-college Sport en Bewegen elk team ondersteunen.