Erwin van de Looi

van-looi-komende-twee-seizoenen-hoofdcoach-fc-groningenErwin neemt aan het einde van het seizoen 2015 – 2016 afscheid van FC Groningen. Hij heeft er veertien jaren opzitten bij de club. De keuze die hij maakt is gebaseerd op het feit dat hij na deze veertien jaren eens bij een andere club in de keuken wil kijken. Hij geeft daarbij een duidelijke onderbouwing aan. Wat opvalt is dat hij zowel de club als supporters in hun waarde laat. Dat siert iemand. Het komt respectvol over. Als je op deze manier afscheid kunt nemen betekent dat ook dat de verantwoordelijkheid bij de spelers en supporters nu een must is.
De knop moet om, het cynisme moet verdwijnen en wij moeten met elkaar er nog een krankzinnig mooi halfjaar van maken zodat wij in mei kunnen zeggen Erwin harstikke bedankt voor alles en succes bij je volgende club. Niemand is groter dan de club maar wij hebben wel gezamenlijk; de technische staf, de directie en de supporters onze verantwoordelijkheid hierin. We zetten een streep door de discussie en pakken nu de handschoen op.

John Schurer
Voorzitter Supportersvereniging FC Groningen

groot_150123-looi