In memoriam wedstrijd

FC Groningen gaat elk seizoen bij een thuiswedstrijd stil staan bij overleden supporters. Een initiatief dat wij als Supportersvereniging van harte onder ondersteunen.

Voor veel supporters is FC Groningen zoveel meer dan een voetbalclub. Het groen/wit zit in hun hart en is hun enorm dierbaar. De intentie is om elk jaar voorafgaand aan één thuiswedstrijd de supporters te eren en te gedenken die ons dat jaar zijn ontvallen. Dit zal gebeuren door na opkomst 1 minuut lang te applaudisseren voor deze supporters, terwijl de namen worden getoond op de grote beeldschermen.

In overleg met de familie van de overledene zal de aanvraag worden uitgevoerd.

Dit seizoen is de “in memoriam wedstrijd”:
FC Groningen-Sparta Rotterdam
24 december 2017, aanvang 12.30 uur.

U kunt zich aanmelden via de volgende link:

https://www.fcgroningen.nl/fanzone/in-memoriam

Het bestuur van de Supportersvereniging FC Groningen