Flyers

Zondag is de laatste reguliere competitiewedstrijd van het seizoen 2021/2022, waar we ondanks een tegenvallende reeks, nog een hele kleine kans hebben op een vervolg van het seizoen. We nemen zondag in ieder geval afscheid van o.a. trainers en enkele spelers. Laten we die het afscheid geven dat ze verdienen.


Ondertussen is de seizoenkaartcampagne voor het nieuwe seizoen al in volle gang en er zijn inmiddels bijna 6000 seizoenkaarten verkocht, waarmee we voorlopen op vorig seizoen. 
Wij roepen iedereen op om zijn of haar seizoenkaart te verlengen voor het seizoen 2022/2023, waarin we voor het eerst in drie seizoenen hopelijk weer alle wedstrijden achter onze ploeg kunnen staan. 


De club wil zondag ieder stoeltje in het stadion voorzien van een flyer. Daar hebben ze onze hulp bij nodig. De bedoeling is om dit van 11.00 tot 13.00 te doen met heel veel mensen. Wil je helpen om dit voor elkaar te krijgen? Meld je dan aan op fcgroningen.nl/flyers


Uiteraard zorgt de FC voor de inwendige mens.