FC Groningen stelt Maaskant aan als nieuwe trainer

FC Groningen heeft Robert Maaskant vanmiddag aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 43-jarige trainer tekende in Euroborg een contract voor één seizoen. Maaskant was in Nederland werkzaam bij RBC Roosendaal, Go Ahead Eagles, Willem II, MVV en NAC Breda en deed internationale ervaring bij het Poolse Wisla Krakow en Texas Dutch Lions in de Verenigde Staten.


[nggallery id=85]
Foto’s: Marije Wesseling

Manager technische zaken Henk Veldmate licht de keuze voor Maaskant als volgt toe: “We hebben na het vertrek van Pieter Huistra een duidelijke voorkeur uitgesproken voor een externe kandidaat. Wij vinden dat de huidige sportieve situatie vraagt om een nieuwe frisse wind en wij denken dat de trainer en persoon Robert Maaskant dé aangewezen man is om daaraan invulling te geven. Hij heeft veel ervaring op het hoogste niveau en voor onze groep kan dat van toegevoegde waarde zijn. Daarnaast is Robert een trainer, die flair en een gezonde brutaliteit en zelfvertrouwen uitstraalt en ook die impuls kunnen wij op dit moment goed gebruiken.”