FC Groningen wint in Warffum (+foto’s)

FC Groningen heeft zaterdagmiddag het eerste oefenduel van de voorbereiding overtuigend gewonnen. Toen de stofwolken waren opgetrokken, stond er maar liefst 0-16 op het scorebord. De treffers werden eerlijk over beide helften verdeeld.


De omstandigheden in Warffum konden bijna niet idealer. Het weer was prima en de organisatie had er alles aan gedaan om het de ongeveer 1.600 toeschouwers zo aangenaam mogelijk te maken. Zo waren er op diverse plekken horecapunten ingericht, stond de biertap koud afgesteld en was ook aan de vette bek gedacht. Niet alleen werden er de gebruikelijke hamburgers gebakken, maar er stond tevens een snackwagen paraat om in patat en frikandellen te voorzien. Zeer goed geregeld allemaal, onder zulke omstandigheden horen oefenwedstrijden gespeeld te worden.

Hieronder enkele sfeerfoto’s van vanmiddag:
[nggallery id=87]