Essent hoofdsponsor Supportersvereniging FC Groningen

Essent is dit seizoen hoofdsponsor van de Supportersvereniging FC Groningen. Onlangs hebben voorzitter John Schurer en bestuurslid commerciële zaken Berry Douwes met Essent een overeenkomst gesloten, die de energieleverancier voor minimaal één seizoen aan de Supportersvereniging verbindt.

Essent wil de band met supporters van FC Groningen graag verstevigen en ondersteunt onze vereniging met een substantieel bedrag, zodat we de activiteiten voor ruim vierduizend leden kunnen uitbreiden. Bovendien stelt de energieleverancier een aantal mooie prijzen ter beschikking voor de verloting, die op wedstrijddagen in het Supportershome plaatsvindt.

Om de nieuwe samenwerking te vieren komt Peter Terium, topman van RWE, het moederbedrijf van Essent, zondag langs in het Supportershome en biedt de vereniging namens zijn bedrijf een cadeau aan. Wat dat precies is, blijft uiteraard nog even een verrassing.