Uitslag verloting FC Groningen – VVV-Venlo

Zaterdagavond werd na de thuiswedstrijd tegen VVV-Venlo in het Supportershome weer een loterij georganiseerd. David Texeira, Stefano Magnasco en Marco Bizot trokken onderstaande lotnummers als winnaar uit de bus.


1e prijs, lotnummer 116: een gesigneerd thuisshirt van FC Groningen
2e prijs, lotnummer 101: een FC Groningen-toilettas
3e prijs, lotnummer 102: een FC Groningen-minidress

Er waren dit keer ook extra prijzen:
Lotnummers 175, 189 en 121: twee vrijkaartjes Kerstplaza
Lotnummer 187: een FC Groningen-kerstmuts
Lotnummer 128: een bekersjaal FC Groningen – Ajax

Prijswinnaars gefeliciteerd! Prijzen zijn op vertoon van het winnende lot af te halen achter de bar. Wil jij de volgende keer ook kans maken op leuke FC Groningen-prijzen, kom dan langs in het Supportershome en koop één of meerdere loten voor slechts twee euro per stuk.