Mededelingen FC Groningen – PEC Zwolle

Verloting
Zaterdagavond werd na de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle in het Supportershome weer een loterij georganiseerd. Onderstaande lotnummers kwamen als winnaar uit de bus.

1e prijs, lotnummer 754: een gesigneerd thuisshirt van FC Groningen
2e prijs, lotnummer 712: een FC Groningen-minidress
3e prijs, lotnummer 773: een FC Groningen-sleutelhanger
4e prijs, lotnummer 760: een FC Groningen-klokje

Prijswinnaars gefeliciteerd! De prijzen zijn inmiddels afgehaald. Wil jij de volgende keer ook kans maken op leuke FC Groningen-prijzen, kom dan langs in het Supportershome en koop één of meerdere loten voor slechts twee euro per stuk.

Problemen met biertoevoer
Afgelopen zaterdag waren er na de wedstrijd helaas problemen met de toevoer van het bier. Onze excuses voor het ongemak. Uiteraard vinden wij dit zelf ook erg vervelend. De problemen zijn inmiddels verholpen.