Ludovit Reis in Supportershome op de Open Dag

Ludovit Reis is één van de twee spelers die zondag tijdens de Open Dag in het Supportershome aanwezig is voor het signeren van zijn poster

Deze poster is alleen voor leden van de Supportersvereniging. Ben je nog geen lid dan kun je dat natuurlijk ter plekke nog worden. Ook kun je met Ludovit op de foto (ook niet-leden uiteraard). Ludovit is aanwezig in het Supportershome van 15.00 tot 16.30 uur. De andere aanwezige speler wordt binnenkort bekend gemaakt.

De Open Dag begint zondag om 13.00 en duurt tot ongeveer 17.00. Om twee uur is de traditionele spelerspresentatie. Ons Supportershome is de hele middag geopend. Ook voor niet leden is het een perfecte mogelijkheid om eens een kijkje te nemen. Het gevaar schuilt dan wel dat je direct lid wilt worden, maar daar is dus aan gedacht.

Tot zondag!