Algemene Ledenvergadering op zondag 7 november

De Algemene Ledenvergadering vindt dit jaar plaats op zondag 7 november van 10.00 tot 11.30 uur in het Supportershome. Dat is vlak voor aanvang van de thuiswedstrijd van FC Groningen tegen RKC.

Aangezien het Supportershome ook aan de horecaregels moet voldoen, kun je de vergadering alleen fysiek bijwonen door het tonen van een geldige QR-code. Mocht je niet in staat zijn deze te tonen, dan kun je je aanmelden via info@svfcgroningen.nl en we zorgen dan dat je online kunt deelnemen.

Opgeven hiervoor kan tot tot en met 29 oktober 2021, aangezien we voor een online stream zaken moeten regelen en mensen moeten inhuren. Leden die wel een QR-code kunnen laten zien, hoeven zich niet aan te melden. 

Gezien het vroege tijdstip zullen we voor koffie, thee en broodjes zorgen.